OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

TOPLANTI SALONLARI

Toplantı, düğün ve kutlamalarınız için kişiselleştirilebilir menüleri ve son teknoloji altyapılarıyla The Stay Otelleri’nin benzersiz toplantı odaları ve etkinlik alanlarına göz atın.

WAREHOUSE

Warehouse Bahçe

The Stay Warehouse sizi Alaçatı'nın muhteşem güzelliği, Ege'nin serin meltemi eşliğinde yemyeşil bir bahçede, zeytin ağaçlarının altında kutlamaya ve yeni hayatınızın ilk adımlarını birlikte atmaya davet ediyor.
 

DETAY
WAREHOUSE

Grand Hall

The Stay Warehouse, hem konaklayabileceğiniz hem de etkinliğinizi bir deneyime dönüştürecek bir vaha. Özel projeksiyon perdesi ve son teknoloji ses ve görüntü sistemine sahip 340 m2'lik çok amaçlı Grand Hall, düğünler, kurumsal etkinlikler, gösterimler, sunumlar, canlı performanslar, atölyeler ve davetler için ideal bir ortama sahip.
 

DETAY
BOSPHORUS

Bosphorus Lounge Toplantı Salonu

Özel davet, düğün, ürün lansmanı, atölyeler ve dahası için 19. yüzyıl mimarisinin, Ortaköy Camii'den Kız Kulesi’ne kadar uzanan şıkır şıkır Boğaz manzarasıyla buluştuğu yer.

DETAY
BOSPHORUS

Balyan Toplantı Salonu

Lounge katında gün ışığı alan Balyan Toplantı Salonu, yönetici toplantıları ve sunumlar için keyifli bir ortam sunuyor.

DETAY
BOSPHORUS

Executıve Lounge Toplantı Salonu

Binamızın girişindeki arnavut kaldırımlı sokağın hemen karşısında yer alan tarihi konaktaki Executive Lounge Toplantı Salonu, yönetici toplantılarınız, özel etkinlikleriniz ve tüm konağı rezerve etme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

DETAY

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN