OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Her biri 40 m2’lik, soft renklerdeki dekorasyona sahip, içinde sağlıklı içecek ve atıştırmalıklarla dolu SMEG minibarlar, seçkin bir arşiv ile yer alan Numark Plak Çalar, Harman Kardon Hoparlör ile donatılmış süitler misafirlerimize havuz veya bahçe manzarasına karşı ister eğlence dolu dakikalara ister sakin dinlenme anlarına eşlik edecek ayrıcalıklar sunuyor.

DETAY

SÜRDÜREBİLİRLİK

Karbon Nötr
Turizm ve sürdürülebilir uygulamaların lüks ve misafir konforuyla bir arada bulunabileceğine inanıyoruz. Sürdürülebilirlik felsefemizi benimseyerek, gezegenimizin korunmasına aktif olarak katkıda bulunurken misafirlerimiz için unutulmaz ve çevreye duyarlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik değerleri doğrultusunda, çevre dostu uygulamaları teşvik etmeye ve çevresel sorumluluk felsefesini geliştirmeye kararlıyız. Sürdürülebilirliğin sadece bir trend değil, operasyonlarımıza ve misafir deneyimimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz.
DETAY

SANAT KOLEKSİYONU

Sanatın hayatımıza dokunduğu anda yarattıkları, paylaştıkça çoğalıyor.

Biz de bu nedenle, her biri kendine özgü karakteriyle, İstanbul’un en eşsiz noktalarında konumlanan mekanlarımızda ve Alaçatı’da özel bir deneyim sunduğumuz The Stay Warehouse’da, değerli pek çok sanatçının eserlerine ev sahipliği yapıyoruz. Bir yandan da bu sanat eserlerinin, misafirlerimizin The STAY deneyimini ve burada geçirdiği anları daha özel kılmasını istiyoruz.

YEME & İÇME

WAREHOUSE

The Stay Warehouse Restaurant

Rustik ahşap masalar, banklar ve yönetmen sandalyeleri ile donatılmış farklı bir tasarıma sahip restoranımızda zeytin ağaçları ile çevrilmiş bahçenin göz kamaştırıcı manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. 

DETAY

TOPLANTI SALONLARI

WAREHOUSE BAHÇE

The Stay Warehouse sizi Alaçatı'nın muhteşem güzelliği, Ege'nin serin meltemi eşliğinde yemyeşil bir bahçede, zeytin ağaçlarının altında kutlamaya ve yeni hayatınızın ilk adımlarını birlikte atmaya davet ediyor.

DETAY

TOPLANTI SALONLARI

Grand Hall

Otel, ilham verici açık bir ısıtmalı yüzme havuzuna, zeytin ağaçlarıyla dolu geniş bir bahçeye, 340 m2'lik çok amaçlı bir ortak kullanım alanına ve kapsamlı bir sanat ve mimarlık kütüphanesine sahiptir. Özel projeksiyon perdesi ve son teknolojiye ses ve görüntü sistemine sahip 340 m2'lik çok amaçlı kullanım alanı, gösterimler, sunumlar, canlı performanslar, takım kaçamakları, atölyeler, düğün ve resepsiyonlar için ideal bir ortama sahiptir.

DETAY

FIRSATLAR

The Stay Warehouse'da haftasonu paketi!

The Stay Warehouse'da haftasonu keyfini birlikte çıkaralım!

REZERVE
ET
DETAY

FIRSATLAR

The Stay Warehouse'da 4 KAL 3 ÖDE

Hafta içi konaklamalarınızda geçerli olan 3 kal 2 öde kampanyasından yararlanmak için reservation@thestay.com.tr veya 0232 970 78 29 no'lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

REZERVE
ET
DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

E-BÜLTEN