OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Her biri 40 m2’lik, soft renklerdeki dekorasyona sahip, içinde sağlıklı içecek ve atıştırmalıklarla dolu SMEG minibarlar, seçkin bir arşiv ile yer alan Numark Plak Çalar, Harman Kardon Hoparlör ile donatılmış süitler misafirlerimize havuz veya bahçe manzarasına karşı ister eğlence dolu dakikalara ister sakin dinlenme anlarına eşlik edecek ayrıcalıklar sunuyor.

DETAY

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Turizm ve sürdürülebilir uygulamaların lüks ve misafir konforuyla bir arada bulunabileceğine inanıyoruz. Sürdürülebilirlik felsefemizi benimseyerek, gezegenimizin korunmasına aktif olarak katkıda bulunurken misafirlerimiz için unutulmaz ve çevreye duyarlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik değerleri doğrultusunda, çevre dostu uygulamaları teşvik etmeye ve çevresel sorumluluk felsefesini geliştirmeye kararlıyız. Sürdürülebilirliğin sadece bir trend değil, operasyonlarımıza ve misafir deneyimimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz.
DETAY

STAY ETKİNLİKLER

The Stay Warehouse Yılbaşı 2024
Alaçatı’da The Stay Warehouse’un efsanevi yılbaşı partisi bu sene 3 gün sürecek. 29-30-31 Aralık’ta dünyaca ünlü yabancı ve lokal sanatçıların canlı performansları, gün boyu workshoplar ve klasikleşmiş sokak lezzetleri ile dolu dolu bir hafta sonu partisi sizi bekliyor. 
DETAY TÜM ETKİNLİKLER

YEME & İÇME

WAREHOUSE

The Stay Warehouse Restaurant

Rustik ahşap masalar, banklar ve yönetmen sandalyeleri ile donatılmış farklı bir tasarıma sahip restoranımızda zeytin ağaçları ile çevrilmiş bahçenin göz kamaştırıcı manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. 

DETAY

TOPLANTI & DAVETLER

Warehouse Bahçe

The Stay Warehouse'daki etkinlik ve mutfak ekibi, kişiye özel etkinlikler oluşturmak için sizinle el ele çalışır ve ekip, zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtan bir kutlamayı hazırlayabilir. The Stay Warehouse, lüksü tanımlayan türünün tek örneği olan özel tesisinde kutlama ve etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

DETAY

TOPLANTI & DAVETLER

Grand Hall

The Stay Warehouse, hem konaklayabileceğiniz hem de etkinliğinizi bir deneyime dönüştürecek bir vaha. Otelde iyonize ısıtmalı açık yüzme havuzu, İtalyan zeytin ağaçlarıyla dolu geniş bir bahçe, kapsamlı bir sanat kütüphanesi ve 340 m2'lik çok amaçlı Grand Hall bulunuyor. Özel projeksiyon perdesi ve son teknoloji ses ve görüntü sistemine sahip 340 m2'lik çok amaçlı Grand Hall, düğünler, kurumsal etkinlikler, gösterimler, sunumlar, canlı performanslar, atölyeler ve davetler için ideal bir ortama sahip.

DETAY

FIRSATLAR

The Stay Warehouse'da haftasonu paketi!

The Stay Warehouse'da haftasonu keyfini birlikte çıkaralım!

REZERVE
ET
DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

E-BÜLTEN