OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Covid-19 Güvenlik Önlemleri

Değerli Misafirlerimiz,

Öncelikle otellerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı The Stay ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

Siz değerli misafirlerimizin ve ekip arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için otelimizde almış olduğumuz Covid-19 hijyen önlemlerini en üst düzeyde tutarak, standartlarımızı oluşan yeni dünya standartları ile uygun halde geliştirmeye çalışarak güvenli otel olmaya devam ediyoruz.

Ekip olarak hem kendi sağlığımızı hem de siz misafirlerimizin sağlığını korumak adına sürekli bilgilendirilmekte ve sosyal mesafeyi koruma ve sosyal mesafeli tatil sunarak izole otel olma konusunda hassasiyet göstermekteyiz.

Covid-19 önlemlerinin birer parçası olarak The Stay otellerimizde; sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun, temassız kamera ile ateş ölçümü ve yine yönetmeliğe uygun temizlik ve hijyen ürünleri kullanılarak tüm alanlarda virüsler üzerinde %99 etkiye sahip dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Misafir odalarımızda ve genel alanlardaki sık temas edilen kapı kolları, klima ve televizyon kumandaları, armatürler, aydınlatma anahtarları ve asansör düğmeleri sürekli olarak hijyen standartlarına uygun olarak dezenfekte edilmektedir.

Odalarımız hijyenik otel standartlarımız gereğince check-out / check-in arasında sıfırdan dezenfekte edilerek sizler için hazırlanmaktadır.

Misafirliğiniz süresince tercihinize bağlı olarak, check-in öncesi; rezervasyon veya ön büro ekibimize bildirmeniz halinde odanıza girilmeyecek, tüm istekleriniz uygun koşullarda kapıdan alma / kapıya bırakma prosedürü ile ilerleyecektir.

İsteğinize bağlı olarak sağlanacak havaalanı veya şehir içi transfer hizmetlerinde iş birliği içerisinde olduğumuz çözüm ortaklarımız The Stay hijyen standartları ile aynı şekilde uygun hizmet vermektedir. 

Araçtan alınan valizleriniz odanıza çıkarılmadan önce temizlenerek, dezenfeksiyon işlemi uygulanacaktır.

Pos makinalarımızın tamamı temassız ödemeye açık olduğundan kredi kartı ile ödeme yapmanızı öneriyoruz.

Tüm tedarikçilerimiz ve satın alma zincirimiz sürekli olarak Covid-19 tedbir ve önlem denetimlerine tabi olup, belirlenmiş standartlar çerçevesinde operasyonumuz yönetilmektedir.

Havalandırma sistemlerimiz kontrol edilerek hava sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak sürekli temizlik, bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Sizler için de herhangi bir temas öncesi ve sonrasında kullanmak üzere dezenfektanlarımız otelimizin birçok yerinde kullanımınıza sunulmuştur.

Hijyen ve sağlık önemlerimiz konusunda herhangi bir sorunuz olursa sizlere daha detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.

Sizleri en kısa zamanda güvenli otellerimizde sosyal mesafeli tatil standartları içerisinde hijyenik otelilerimizde ağırlamak dileği ile…

Covid-19 salgını ile ilgili olarak, Hastalık Kontrol Merkezi (CDC), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'nın en güncel tavsiyelerini izlemeye devam ediyoruz.

Detaylı bilgiler için WHO ve Hastalık Denetim ve Önleme Merkezleri'nin web sitelerine gidebilirsiniz.

The Stay Ailesi

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN