GİRİŞ
00 MARCH 0000
ÇIKIŞ
00 MARCH 0000
YETİŞKİN
1
ÇOCUK
0
ODALAR
1
REZERVASYON
AŞAĞI KAYDIRIN
The Stay Late Antiquity

Time to Stay

Time to Stay.
#timetostay #thestaylateantiquity
LATE ANTİQUİTY HAKKINDA

Şehrin merkezindeki daracık sokaklar arasında yer alan ve tarihi 19. yüzyıla dayanan The Stay Çukurcuma’da büyüleyici bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

#timetostay #thestaylateantiquity
ODALAR
Tarih ve kültür ile iç içe
Executive Suite
En geniş odamız olan 41  m² büyüklüğündeki Executive Suite, çalışma masası, standart boy koltuğu ve büyük boy LCD ekran televizyonu ile evdeki salonunuzu aratmayacak, ferah ve rahat bir oturma alanı sunuyor. 

The Stay Late Antiquity Otel

Beyoğlu’nda Lüks Otel

İstanbul’un merkezindeki daracık sokaklar arasında yer alan ve tarihi 19. yüzyıla dayanan Çukurcuma Taksim’deki lüks butik otel, The Stay Late Antiquity’de büyüleyici bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

Tarihten İlham

Antikacılar, galeriler, tasarım dükkanları ve hip kafeler ile dolu olan, Fransız Sokağı yanı başındaki bu bohem mahalle, sanatçıların, yazarların ve entellektüellerin de uğrak noktası olması ile biliniyor. Nedenini anlamak ise çok zor değil; her köşesi farklı bir ilham sunuyor, her kıvrılan patikası sizi zamanda büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

İstanbul Çukurcuma’nın Tarihi Bölgesi

Dünyaca ünlü tasarım firması Autoban tarafından tarihi değerleri korunarak tekrar kullanıma sunulan Beyoğlu’ndaki tarihi otel The Stay Late Antiquity, 18 adet geniş ve yüksek tavanlı süiti ve tarihi yarımada ve Galata Kulesi’nin etkileyici manzaralarını sunan teras bar ve lounge alanı ile misafirlerini ağırlıyor. Zenovitch Ailesi tarafından 1882 yılında yaptırılan ve Fransız mimarisinden esinlenerek tasarlanan yapı, mermer merdivenleri, ferforje korkulukları ve çini zeminleri gibi orjinal unsurların modern doku ve formlar ile birleştirilmesiyle ziyaretçilerine tarihi bir binada şık ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Çukurcuma’daki lüks otelin arka tarafında, Cezayir Sokağı’nın yanı başında bulunan, ve ağaçlar ile kaplı olan açık alan ise şehrin merkezinde rahatlamak için huzurlu bir vaha sunuyor.

İstiklal Caddesine Yürüme Mesafesi

Beyoğlu semtinin kalbinden geçen alışveriş ve eğlence hattı İstiklal Caddesi’ne beş dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunan otel aynı zamanda Boğaz ve sahil şeridine, turistik noktalara ve tarihi yapılara ulaşım sağlayan tramvay ve metro duraklarına da çok yakın. Tarihi bir dokuya ve pek çok tasarım dükkanı ve kafeye ev sahipliği yapan Karaköy, Galata ve Cihangir semtlerine de yakın olan otelde her aradığınız bir adım ötenizde.

Beyoğlu’nun farklı kültürlülüğünü, etkileyici tarihini ve canlı gece hayatını keşfederken şehrin yerel lezzetlerini tatmak ve lokal hayata dahil olmak için bizimle kalın.

DEVAMINI OKU+
KAPAT -