OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Boulevard Hakkında

Nişantaşı'nın kalbinde yer alan The Stay Boulevard Nişantaşı, uluslararası ödüllü mimar Mahmut Anlar tarafından tasarlanan 82 oda ve süitleri ile misafirlerine çeşitli konaklama deneyimleri sunuyor.

 

Giriş katında yer alan Saint Patissier şehri keşfetmeye başlamadan önce misafirlerine kruvasan ve macarın gibi Fransız patisserie lezzetleri ile eşlik ediyor. Girişin devamında ise The Stay Line showroom’u bulunuyor. Lobiye merdivenle çıkarken, uluslararası dijital sanat ikilisi Ouchhh!! tarafından tasarlanan yapay zeka tabanlı dijital enstelasyon misafirlere büyüleyici bir deneyim yaşatıyor.

 

The Stay'in zamansız tasarım, konfor ve sanatsal dokunuşunu, Nişantaşı'nın ruhu ile birleştiren Toner Mimarlık, The Stay Boulevard Nişantaşı misafirlerine hayat dolu yaşam alanları tasarladı.

 

Ödüllü mimar Mahmut Anlar tarafından tasarlanan oda ve süitlerin çoğunda ise giyinme odaları, kitchenette'ler, yeşil teraslar, hem küveti hem de rain shower'ı olan mermer banyolar bulunuyor. Bağlantılı odalar ve birleşmeli süitler, geniş aileler ve büyük gruplar için mükemmel bir seçim.

 

Otelin birinci katında ise hareket devam ediyor, misafirleri güncellenen sanat galerisi ve Komedi Kulüp karşılıyor. Komedi Kulüp stand up, akustik konser, tiyatro gibi çeşitli kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan bir buluşma noktası.

 

Kütüphanemizden alacağınız bir kitap sabah kahvenize eşlik ederken, yerli ürünler kullanılarak hazırlanmış zengin açık büfe kahvaltınızı Breakfast Lounge'da alabilirsiniz. 

Şehri ve boğazı tepeden gören otelin en üst katında ise iki İtalyan şefli rooftop restoranı Marcello yer alıyor.

 

Hem yenilikçi spa terapileri hem de geleneksel hamam seansları ile Stay Spa, misafirlerine holistik bir deneyim sunuyor. 1220 m² genişliğindeki bu alanda, çeşitli tek ve çift masaj terapi odaları bulunuyor. Aynı katta yer alan spor salonu ve pilates stüdyosu dileyen misafirlerimiz için personal trainer eşliğinde antreman yapma imkanı sağlıyor. 

 

İstanbul'un alışveriş, sanat ve eğlence için en çok tercih edilen semti Nişantaşı'nda şehrin ritmini yakalamak isteyen misafirlerimiz için The Stay Boulevard Nişantaşı benzersiz bir seçenek oluyor. 

 

The Stay Boulevard Nisantasi Adres ve İletişim Bilgileri:

T: 0212 970 78 38 

Adres: Harbiye, Teşvikiye Cd. No:41 D:41A, 34367 Şişli / İstanbul, Turkey 

E-BÜLTEN