OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Nişantaşı’nın kalbinde ödüllü mimar Mahmut Anlar tarafından şık ve modern tarzda tasarlanan odaların ve süitlerinin bazılarında City’s & Teşvikiye Caddesi manzarası, giyinme odaları, kitchenette’ler, yeşil teraslar, hem küveti hem de rain shower’ı olan mermer banyolar bulunuyor. Bağlantılı ve birleşmeli oda seçenekleri ise geniş aileler ve ya arkadaş grupları için mükemmel bir seçim oluyor.

DETAY

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Turizm ve sürdürülebilir uygulamaların lüks ve misafir konforuyla bir arada bulunabileceğine inanıyoruz. Sürdürülebilirlik felsefemizi benimseyerek, gezegenimizin korunmasına aktif olarak katkıda bulunurken misafirlerimiz için unutulmaz ve çevreye duyarlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik değerleri doğrultusunda, çevre dostu uygulamaları teşvik etmeye ve çevresel sorumluluk felsefesini geliştirmeye kararlıyız. Sürdürülebilirliğin sadece bir trend değil, operasyonlarımıza ve misafir deneyimimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz.
DETAY

SANAT KOLEKSİYONU

Sanatı günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak gören, misafirlerinin hayal gücünü ve estetik duygularını beslemeye yönelik bir yaklaşım benimseyen The Stay, uluslararası sanatçıları, Türkiye'nin ustalarını ve genç dahilerini bir araya getirerek yarattığı koleksiyonuyla sanatseverlere hitap ediyor.

YEME & İÇME

BOULEVARD NİŞANTAŞI

The Lounge Restaurant

Modern dünya mutfağının yanı sıra klasik yemeklerin lezzetlerini de yerel tedarikçilerle işbirliği içinde üretilen taze ve mevsimlik ürünler kullanılarak hazırlanan The Lounge Restoran’ın menüsü, Nişantaşı bölgesinde misafirlere farklı bir alternatif sunuyor.
 

DETAY
BOULEVARD NİŞANTAŞI

Saint Pâtissier

Otelimizin giriş katında yer alan Saint Pâtissier, şehri keşfetmeye başlamadan önce misafirlerimize günlük taze ekmek seçenekleri, kruvasan çeşitleri ve opera gibi Fransız patisserie lezzetleri ile eşlik ediyor.
 

DETAY
BOULEVARD NİŞANTAŞI

Marcello

Adını Federico Fellini’nin kült filmi La Dolce Vita’nın jön baş rolü Marcello Mastroianni’den alan Marcello, Napolili baş şef Luigi Mariconda ve Cenovalı Focaccia şefi Massimiliano Nardo’nun liderliğinde otantik İtalyan reçetelerini özel olarak ürettikleri peynirlerle misafirlerine sunuyor. 
 

DETAY

STAY SPA

BOULEVARD NİŞANTAŞI

STAY SPA

Hem yenilikçi spa terapileri hem de geleneksel hamam seansları ile STAY SPA, misafirlerine holistik bir deneyim sunuyor. 1220 m2 genişliğindeki STAY SPA’da kapalı yüzme havuzu, otantik Türk hamamı, tek kişilik ve çiftlere özel masaj terapi odaları bulunuyor. Aynı katta yer alan spor salonu ise son teknoloji fitness ve pilates ekipmanlarıyla dileyen misafirlerimiz için özel eğitmen eşliğinde antreman yapma imkanı sağlıyor.

DETAY

FIRSATLAR

4 Kal, 3 Öde The Stay Boulevard Nisantasi

4 Kal 3 öde kampanyası ile Nişantaşı'nın lüks dokusunda alışveriş keyfinin tadını çıkartın. The Stay Boulevard Nişantaşı'nın teras suitlerinde, İstanbul'un kalbinde unutulmaz anlar yaşayın. Stay Spa'da 45 dakikalık masaj terapisi ile ruhunuzu şımartın.

REZERVE
ET
DETAY

FIRSATLAR

The Stay Boulevard Nisantasi'nda SPA keyfi!

The Stay Boulevard Nisantasi'nda Teras Süitlerimizden herhangi birine rezervasyon yapın ve Stay Spa'nın yenilikçi spa terapileri ile, holistik bir deneyim yaşayın!

REZERVE
ET
DETAY

FIRSATLAR

Havalimanı Transferi The Stay Boulevard Nisantasi

The Stay Boulevard Nişantaşı'ndaki The Boulevard Suite ve ya Terrace Signature Suite odamıza rezervasyon yapın ve ücretsiz tek yön havaalanı transferinin keyfini çıkarın!

REZERVE
ET
DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN