OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Grand Bosphorus Penthouse Suite

Yıllardır yazarlara, şairlere ve ressamlara ilham olmuş bir oda... Söz veriyoruz, daha önce böyle bir manzaraya şahit olmadınız!

OTHER ROOMS

Grand Bosphorus Penthouse Suite’teki konaklamanız boyunca kendinizi Marmara Denizi’nin üstünde yürüyor gibi hissedecek, Boğazı en özel konumundan deneyimleyeceksiniz. İstanbul Boğazı’nın, Ortaköy’ün, Sultanahmet’in ve Kız Kulesi’nin etkileyici manzaralarına hakim özel bir terası bulunan 56 m² büyüklüğündeki ferah Grand Bosphorus Penthouse Suite, Boğaz köprüsünün yanı başında eşi benzeri olmayan bir konaklama deneyimi vadediyor.

Şık ve modern dekorasyonu ile göz dolduran oda, ayrı bir oturma ve yemek odası ile şehrin kalbinde rahat ve lüks bir yaşam alanı vadediyor. Ayrıca, içinde özgün tasarımlı bağımsız bir küvet de bulunduran oldukça büyük bir banyoyu kullanımınıza sunuyor. Muazzam konumu, odanızda geçirdiğiniz her ana muhteşem İstanbul görüntülerinin eşlik etmesini sağlıyor. Grand Bosphorus Penthouse Suite, ilham verici Boğaz manzaralarını tam anlamıyla ayağınıza getiriyor; üstelik bu manzaraların tadını çıkarmak için yatağınızdan çıkmanıza bile gerek yok!

ODA DETAY

GALERİ

E-BÜLTEN