BOSPHORUS
İSTANBUL
HOTELS
BOOK NOW
BOOK NOW
OTELLER
OTELLER

DİL SEÇİNİZ

TÜRKÇE
BOOK NOW
+
-

İletişim.

BOSPHORUS
Ortaköy Salhanesi Sokak No:1/A Ortaköy / İstanbul / Turkey
Ulaşım
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan The Stay Bosphorus’a
 • Shuttle Otobüs (Havaş)

  Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan Havaş servisleriyle yaklaşık 60 dakikada Taksim’e ulaşabilirsiniz. Taksim’den taksi ile The Stay Bosphorus’a 20 dakika süren kısa bir yolculuğun ardından varabilirsiniz.

 • Özel Araba / Taxi

  The Stay Ortaköy, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 42km uzaklıktadır. Havalimanından otele yaklaşık 45-50 dakikada ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz taksiye binebilir veya XX Euro karşılığında sizin için ayarlayacağımız özel bir servis ile otelimize ulaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

İstanbul Havalimanı’ndan The Stay Bosphorus’a
 • Shuttle Otobüs (HAVAIST)

  İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST servisleriyle yaklaşık 50 dakikada Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Beşiktaş’tan taksi ile The Stay Bosphorus’a 8 dakika süren kısa bir yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz.

 • Özel Araba / Taxi

  The Stay Bosphorus, İstanbul Havalimanı’na 45 km uzaklıktadır. Havalimanından otele yaklaşık 55 dakikada ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz taksiye binebilir veya The Stay Bosphorus’tan size özel transfer hizmeti satın alarak otelimize ulaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

AŞAĞI KAYDIRIN