OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

İLETİŞİM

BOSPHORUS
Ortaköy Salhanesi Sokak No:1/A Ortaköy / İstanbul / Turkey
+90 212 970 78 31

Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan The Stay Bosphorus’a
 • Shuttle Otobüs (Havaş)

  Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan Havaş servisleriyle yaklaşık 60 dakikada Taksim’e ulaşabilirsiniz. Taksim’den taksi ile The Stay Bosphorus’a 20 dakika süren kısa bir yolculuğun ardından varabilirsiniz.

 • Özel Araba / Taxi

  The Stay Ortaköy, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 42km uzaklıktadır. Havalimanından otele yaklaşık 45-50 dakikada ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz taksiye binebilir veya XX Euro karşılığında sizin için ayarlayacağımız özel bir servis ile otelimize ulaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

İstanbul Havalimanı’ndan The Stay Bosphorus’a
 • Shuttle Otobüs (HAVAIST)

  İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST servisleriyle yaklaşık 50 dakikada Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Beşiktaş’tan taksi ile The Stay Bosphorus’a 8 dakika süren kısa bir yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz.

 • Özel Araba / Taxi

  The Stay Bosphorus, İstanbul Havalimanı’na 45 km uzaklıktadır. Havalimanından otele yaklaşık 55 dakikada ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz taksiye binebilir veya The Stay Bosphorus’tan size özel transfer hizmeti satın alarak otelimize ulaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN