OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Bosphorus Hakkında

Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ve komşumuz Ortaköy Camii olmak üzere İstanbul’daki pek çok saray ve köşkün mimarı olan; İstanbul ve Osmanlı mimarisini şekillendirmeyi başarmış Balyan ailesinin 19. yüzyılda inşa ettiği bu özgün köşkte geçmişin izlerini sürerken, konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi yaşayın.

İstanbul Boğazı’na sıfır konumuyla The Stay Bosphorus, misafirlerine muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan ilham verici odalar sunuyor. Geçmişte pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapmış, hem turistlerin hem de İstanbulluların uğrak noktası olan büyüleyici Ortaköy’ün merkezinde bulunan otelimiz; günün her saati canlı ve hareketli bu bölgede heyecan verici bir deneyim vadediyor. The Stay Bosphorus; 24 saat yaşayan ve İstanbul’a yolu düşen herkesin ziyaret ettiği Boğaz hattındaki lokal kafelere, lokantalara, galerilere, butiklere ve gece kulüplerine yürüme mesafesinde bulunuyor.

Her köşesinde şehrin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz, canlı bir atmosfere sahip dar sokaklar ile çevrili olan otelimiz, şehrin turistik noktalarına ve en iyi alışveriş merkezlerine çok yakın olmak ile beraber, hemen yanı başındaki vapur iskelesi ile deniz ulaşımında da kolaylık sağlıyor. 

Binamızın bulunduğu arnavut kaldırımlı sokağın hemen karşısında, ana girişimize birkaç adım mesafede bulunan tarihi köşk, Executive Lounge adlı özel bir alana ev sahipliği yapıyor. Penthouse Bosphorus, Executive Bosphorus ve Penthouse süitlerimizde konaklayan misafirlerimize hizmet veren ve dışarıdan erişimin olmadığı Executive Lounge, mahremiyetinizi öncelik haline getirecek şekilde tasarlandı. Gün içinde rahatlamak ve Ortaköy’ün hareketli sokaklarını izlemek için kullanabileceğiniz bu alan, özel lezzetler deneyimleyerek keyifli vakit geçirmenize olanak sağlıyor ve şehrin kalbinde bir kaçış noktası olma özelliği taşıyor.

Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz köprüsüne komşu olan The Stay Bosphorus, uluslararası başarılara imza atmış ödüllü tasarım firması Autoban tarafından tarihi değerleri korunarak modern tasarımı odak noktasına alan bir yapı olarak hayata geçirildi. Şehrin tarihi yapılarını ve panoramik Boğaz manzarasını bir arada deneyimleyebileceğiniz odalarımız, Boğaz’ın ve şehrin ihtişamına yakından tanık olmak ve lokal hayatın merkezinde yer almak isteyenler için ideal. The Stay Bosphorus’a adım attığınız andan itibaren konaklama deneyiminizi kusursuz hale getirmek için titizlikle çalışan ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenirken, siz İstanbul’un tadını çıkarın.

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN