OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Boğaz’a en yakın odaları sunan The Stay Bosphorus, misafirlerine uluslararası üne sahip tasarım firması Autoban tarafından tasarlanan arka planda şehir ve tarihi yapılar ile Boğaz'ın her açıdan panoramik manzarasının keyfini çıkaran oda ve süitleri ile misafirlerine boğazın yanı başında eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

DETAY

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Turizm ve sürdürülebilir uygulamaların lüks ve misafir konforuyla bir arada bulunabileceğine inanıyoruz. Sürdürülebilirlik felsefemizi benimseyerek, gezegenimizin korunmasına aktif olarak katkıda bulunurken misafirlerimiz için unutulmaz ve çevreye duyarlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik değerleri doğrultusunda, çevre dostu uygulamaları teşvik etmeye ve çevresel sorumluluk felsefesini geliştirmeye kararlıyız. Sürdürülebilirliğin sadece bir trend değil, operasyonlarımıza ve misafir deneyimimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz.
DETAY

SANAT KOLEKSİYONU

Sanatı günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak gören, misafirlerinin hayal gücünü ve estetik duygularını beslemeye yönelik bir yaklaşım benimseyen The Stay, uluslararası sanatçıları, Türkiye'nin ustalarını ve genç dahilerini bir araya getirerek yarattığı koleksiyonuyla sanatseverlere hitap ediyor.

YEME & İÇME

BOSPHORUS

The Bosphorus Lounge

Köprü ve Ortaköy Cami’den başlayarak Topkapı Sarayı'na kadar uzanan muhteşem manzaralar sunan The Bosphorus Lounge Restaurant'ta kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servis edilmektedir. 

DETAY

TOPLANTI & DAVETLER

Bosphorus Lounge Toplantı Salonu

Özel davet, düğün, ürün lansmanı, atölyeler ve dahası için 19. yüzyıl mimarisinin, Ortaköy Camii'den Kız Kulesi’ne kadar uzanan şıkır şıkır Boğaz manzarasıyla buluştuğu yer. Bosphorus Lounge, ister oturmalı ister kokteyl olsun, misafirlerin ihtiyaçlarına göre düzenlenebiliyor ve 12 ila 50 kişilik grupları ağırlayabiliyor.

DETAY

TOPLANTI & DAVETLER

Balyan Toplantı Salonu

Lounge katında gün ışığı alan Balyan Toplantı Salonu, yönetici toplantıları ve sunumlar için keyifli bir ortam sunuyor.

DETAY

TOPLANTI & DAVETLER

Executıve Lounge Toplantı Salonu

Binamızın girişindeki arnavut kaldırımlı sokağın hemen karşısında yer alan tarihi konaktaki Executive Lounge Toplantı Salonu, yönetici toplantılarınız, özel etkinlikleriniz ve tüm konağı rezerve etme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

DETAY

FIRSATLAR

The Stay Bosphorus websitesi rezervasyonlarında 10% indirim fırsatı

Websitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda 10% indirim fırsatı. 

REZERVE
ET
DETAY

FIRSATLAR

The Stay Bosphorus'da özel toplantı fırsatı!

Muhteşem manzaraya sahip, benzersiz ve yenilikçi etkinlik - toplantı odalarımızdan birini doğrudan web sitemiz üzerinden rezerve edin, %10 indirim fırsatını yakalayın. 

REZERVE
ET
DETAY

FIRSATLAR

The Stay Bosphorus Ücretsiz Havalimanı Transferi Fırsatı!

The Stay Bosphorus'da Grand Penthouse Bosphorus suite'imize rezervasyon yapın, ücretsiz havalimanı transferinden yararlanın!

REZERVE
ET
DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

E-BÜLTEN