OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Boğaz’a en yakın odaları sunan The Stay Bosphorus, misafirlerine uluslararası üne sahip tasarım firması Autoban tarafından tasarlanan arka planda şehir ve tarihi yapılar ile Boğaz'ın her açıdan panoramik manzarasının keyfini çıkaran oda ve süitleri ile misafirlerine boğazın yanı başında eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

DETAY

SÜRDÜREBİLİRLİK

Karbon Nötr
Turizm ve sürdürülebilir uygulamaların lüks ve misafir konforuyla bir arada bulunabileceğine inanıyoruz. Sürdürülebilirlik felsefemizi benimseyerek, gezegenimizin korunmasına aktif olarak katkıda bulunurken misafirlerimiz için unutulmaz ve çevreye duyarlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Grubumuzun sürdürülebilirlik değerleri doğrultusunda, çevre dostu uygulamaları teşvik etmeye ve çevresel sorumluluk felsefesini geliştirmeye kararlıyız. Sürdürülebilirliğin sadece bir trend değil, operasyonlarımıza ve misafir deneyimimize yön veren temel bir ilke olduğuna inanıyoruz.
DETAY

SANAT KOLEKSİYONU

Sanatın hayatımıza dokunduğu anda yarattıkları, paylaştıkça çoğalıyor.

Biz de bu nedenle, her biri kendine özgü karakteriyle, İstanbul’un en eşsiz noktalarında konumlanan mekanlarımızda ve Alaçatı’da özel bir deneyim sunduğumuz The Stay Warehouse’da, değerli pek çok sanatçının eserlerine ev sahipliği yapıyoruz. Bir yandan da bu sanat eserlerinin, misafirlerimizin The STAY deneyimini ve burada geçirdiği anları daha özel kılmasını istiyoruz.

YEME & İÇME

BOSPHORUS

The Bosphorus Lounge

Köprü ve Ortaköy Cami’den başlayarak Topkapı Sarayı'na kadar uzanan muhteşem manzaralar sunan The Bosphorus Lounge Bar’da kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servis edilmektedir. 

DETAY

TOPLANTI SALONLARI

Bosphorus Lounge Toplantı Salonu

Lounge katında bulunan, Boğaz ve Ortaköy Camii'nin muhteşem manzarasına sahip, doğal ışık Bosphorus Lounge Toplantı Salonu, basın toplantıları, atölyeler, özel etkinlikler ve düğünler için çok çeşitli seçenekler sunuyor. Bosphorus Lounge, misafirlerinin ihtiyaçlarına göre farklı düzenlerde 12-50 kişilik grupları ağırlayabilir.

DETAY

TOPLANTI SALONLARI

Balyan Toplantı Salonu

Lounge katında bulunan ve doğal ışık Balyan Toplantı Salonu, yönetici toplantıları ve molalar için keyifli bir ortam sunuyor.

DETAY

TOPLANTI SALONLARI

Executive Lounge Toplantı Salonu

The Stay Bosphorus’un bulunduğu arnavut kaldırımlı sokağın hemen karşısında, ana girişimize birkaç adım mesafedeki tarihi köşkte yer alan ve doğal ışık sunan Executive Lounge Toplantı odamız,  yönetici toplantıları, özel etkinlikler ve molalar için keyifli bir ortam sunuyor.

DETAY

FIRSATLAR

The Stay Bosphorus Ücretsiz Havalimanı Transferi Fırsatı!

The Stay Bosphorus'da Grand Penthouse Bosphorus suite'imize rezervasyon yapın, ücretsiz havalimanı transferinden yararlanın!

REZERVE
ET
DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

STAY SOSYAL

Bizi sosyal medyada takip et

E-BÜLTEN