REZERVASYON
AŞAĞI KAYDIRIN
The Stay Bosphorus

Time to Stay

Time to Stay.
#timetostay #thestaybosphorus
BOSPHORUS HAKKINDA

Dolmabahçe Sarayı dahil, İstanbul’daki pek çok saray ve köşkün mimarı olan Balyan ailesi tarafından 19. yüzyılda inşa edilen bu özgün köşkte geçmişin izlerini sürerken, konforlu ve lüks...

#timetostay #thestaybosphorus
ODALAR
Penthouse Bosphorus Suite
Yıllardır yazarlara, şairlere ve ressamlara ilham olmuş bir oda...söz veriyoruz, daha önce böyle bir manzaraya şahit olmadınız!
Stay ile
ilham alın.
BEBEK HOTEL ART COLLECTION

Sanatı günlük yaşamın bir parçası olarak gören ve misafirlerinin hayal güçlerini ve estetik duygularını beslemeye yönelik bir yaklaşımı benimseyen Bebek Hotel, sanatseverleri, sanat koleksiyonumuzu incelemeye davet ediyor.
Ustalar ve gençlerin bir araya geldiği, tamamı Türk sanatçılara ait olan eserler, Bebek Hotel Art Collection bünyesinde sergileniyor.

 • ŞAHISLAR
  ARSLAN SÜKAN

  ŞAHISLAR
  ATTİLA DURAK

  ŞAHISLAR
  BELMİN PİLEVNELİ

  ŞAHISLAR
  BERKAN MUMCU

  BÜYÜKDERE35
  BETÜL KINAY

  MIXER
  ÇAĞLAR KANZIK

 • BÜYÜKDERE35
  EDA EMİRDAĞ

  PETRA
  ELİFKO

  PG ART GALLERY
  ELSA ERS

  PG ART GALLERY
  ELSA ERS

  MIXER
  EMRE BAYKAL

  PG ART GALLERY
  EMRE NAMYETER

 • ENGİN KONUKLU

  ARTON İSTANBUL
  EVREN SUNGUR

  ŞAHISLAR
  FATİH ŞİMŞEK

  PG ART GALLERY
  GÖKSU GÜL

  PG ART GALLERY
  GÖKSÜ GÜL

  BÜYÜKDERE35
  HAYDAR AKDAĞ

 • BÜYÜKDERE35
  İNCİ ERTUĞ

  PG ART GALLERY
  MELİS BUYRUK

  PG ART GALLERY
  MELİS BUYRUK

  DÖNE OTYAM
  YAVUZ TANYELİ

  MIXER
  MELTEM ŞAHİN

  CAM GALLERY
  NESLİHAN BAŞER

 • PG ART GALLERY
  ÖMER FARUK YAMAN

  DÖNE OTYAM
  PEMRA AKSOY

  GALERİ77
  SEDAT GİRGİN

  PG ART GALLERY
  RANA BALCA ÜLKER

  PG ART GALLERY
  SEDA GAZİOĞLU

  PG ART GALLERY
  RANA BALCA ÜLKER

 • GALERİ77
  SEDAT GİRGİN

  CAM GALLERY
  SEVİM KAYA

  PG ART GALLERY
  TUĞBA GEÇGEL

  BÜYÜKDERE35
  ŞEYDA ÖZDAMAR

The Stay Bosphorus Otel

Boğaz Manzaralı Lüks Tasarım Otel

Dolmabahçe Sarayı dahil, İstanbul’daki pek çok saray ve köşkün mimarı olan Balyan ailesi tarafından 19. yüzyılda inşa edilen bu romantik Boğaz manzaralı butik otelde geçmişin izlerini sürerken, konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi yaşayın.

Boğaz’a En Yakın Odalar

Geçmişte pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapmış olan İstanbul’un büyüleyici ve sempatik Ortaköy mahallesinin merkezinde bulunan The Stay Bosphorus, misafirlerine şehrin ortasında Boğaz’a sıfır konumda olan ve muhteşem bir deniz manzarası bulunan odalarını sunuyor.

Lokal kafeler, lokantalar, galeriler ve butiklerle dolu dar sokaklar ile çevrili olan Ortaköy’deki otelimiz, şehrin turistik noktalarına ve en iyi alışveriş merkezlerine çok yakın olmak ile beraber, hemen yanı başındaki vapur iskelesi ile deniz ulaşımında da kolaylık sağlıyor.

Boğaz Manzaralı Tarihi Otel

Boğaziçi Köprüsü’ne komşu olan The Stay Bosphorus, uluslararası başarılara imza atmış olan ödüllü tasarım firması Autoban tarafından, tarihi değerleri korunarak, modern ve tasarımı odak noktasına alan bir yapı olarak hayata geçirildi. Şehrin tarihi yapılarını ve panoramik Boğaz manzarasını bir arada deneyimleyebileceğiniz odalarımız, Boğaz’ın ve şehrin ihtişamına yakından tanık olmak ve lokal hayatın merkezinde yer almak isteyenler için ideal. Tatilde antremanlarını aksatmak istemeyenler için misafirlerine tam donanımlı bir gym sunan The Stay Bosphorus’da aynı zamanda Boğaz’a karşı sabah koşularının da tadını çıkarabilirsiniz.

DEVAMINI OKU+
KAPAT -