OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Bobo by The Stay, Bodrum'un Cennet Koyu kıyılarında bohem lüks ile avangart eğlencenin buluştuğu butik bir oteldir. Sanat ve eğlence etkinliklerinden oluşan programı, 3 farklı yemek deneyimi ve 24 modern süiti ile Bobo by The Stay, sadece yetişkinlere yönelik unutulmaz bir kaçış imkânı sağlar.

 

Huzurun kalbinde yer alan, Bobo by The Stay lüks ile sadeliğin buluştuğu yerde, tarihi zeytinlik ve Cennet Koyu'na bakan 24 titizlikle tasarlanmış silindirik odalar ve süitlerle samimi bir ortam sunar. 20 m² odalardan 65 m² süitlere her bir alan konforunuz ve rahatlamanız için özel bir deneyim sunar.

 

Bobo by The Stay, gastronomi sanatını eğlencenin heyecanıyla buluşturuyor. Lokal ürünlerle hazırlanan tabaklarımıza eşlik eden canlı müzik melodilerinden, imza kokteyllerle dolu plajda gün batımı partilerinin canlı atmosferine kadar, her an bir şımartma sanatı ve Bobo ruhuna bir övgüdür.

 

Tüm gün servis veren restoranımızda sahil kıyısında Bebek Hotel by The Stay menüsünün sadeleştirilmiş, zarif bir yansımasının tadını çıkarın. İster büyüleyici restoran alanımızda ister sahilde yiyor olun, tabaklarımızın en seçici damak zevklerini bile tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Otantik tasarımı ve ilham verici Çin mutfağı menüsüyle Dragon Restaurant'ın eşsiz lezzetlerinin tadını çıkarın. Yunan esintili deniz ürünleri yemeklerinin arka planında nefes kesen Cennet Koyu manzarasıyla Paraliaki'de gün batımını akşam yemeği eşliğinde deneyimleyin. Özel tekne catering hizmetimizle sakin sularda seyahat ederken veya bir keşif yolculuğunaa çıkarken, sizlere nefis bir menü sunarak deneyiminizi yükseltelim.

 

Bobo Beach, Cennet Koyu'nun kalbinde, sadece otel misafirleri, seçkin Bobo kart sahipleri ve tekne kartı sahipleri için ayrılan 100 şezlong kapasiteli, özel bir vaha. Health Club, hem kapalı hem de açık alanlarıyla fitness ve wellness tutkunları için yenilikçi işlemler sunuyor. STAY SPA ise misafirlerini özel wellness ritüelleri ve şımartıcı beden terapilerini Cennet Koyu manzarasıyla buluşturuyor.

E-BÜLTEN