OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

ODALAR

Bobo by The Stay, sürdürülebilir lüks ve sadeliğin huzurla buluştuğu Bodrum, Cennet Koyu’nda yer alıyor. Her biri sizin konforunuz için özel bir deneyim sunan, zeytinlik ve denize bakan 24 oda ve süitler sunuyoruz.

DETAY

BOBO BEACH CLUB

Bobo Beach, Cennet Koyu'nun kalbinde, otel ve dışarıdan misafirleri, seçkin Bobo kart sahipleri ve tekne kartı sahipleri için ayrılan 100 şezlong kapasiteli, özel bir vaha.
DETAY

YEME & İÇME

BOBO

Bobo Restaurant

Bebek Hotel by The Stay'in lezzet dolu menüsünün farklı bir versiyonunu sunan restoranımız, misafirlerine Cennet Koyu’nun tam ortasında eşsiz bir deneyim sunuyor.

DETAY
BOBO

Dragon

Uzakdoğu ve Asya yemek ve kültürünün Türkiye'deki en önemli temsilcisi olan Dragon Restaurant, özgün tasarımı ve ilham veren menüsüyle misafirlerini Bobo by The Stay'de ağırlıyor.
 

DETAY
BOBO

Paraliaki

Nefes kesen Cennet Koyu manzarasına karşı, geleneksel Yunan mutfağı esintili eşsiz lezzetlerini bölgenin tap taze ürünleri ile sunan Paraliaki’de eşsiz günbatımı manzarasının keyfini çıkartın.
 

DETAY

NEIGHBOURHOOD

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

E-BÜLTEN