BEBEK
İSTANBUL
HOTELS
BOOK NOW
BOOK NOW
OTELLER
OTELLER

DİL SEÇİNİZ

TÜRKÇE
BOOK NOW

Bebek Hakkında

1950'lerden bu yana birçok insana ilham vermiş; unutulmayan anılara ev sahipliği yapmış, sayısız fotoğraf karesine konu olmuş Bebek Hotel’in kendine has dokusuna The Stay dokunuşu.

Tarihsel ve görsel açıdan büyüleyici Bebek’in en güzel yerine konumlanmış Bebek Hotel, misafirlerini büyüleyici boğaz manzarasına sahip konforlu odaları, iki adet restoranı ve roof barı ile karşılıyor.

Roof bar, İstanbul Boğazı’nın masalsı manzaraları ve özenle hazırlanmış imza kokteyller eşliğinde canlı ve keyifli bir atmosfer sunuyor. Giriş katta bulunan lounge restoran, Marmara Denizi’ni ayaklarınızın altına seren terası ve Bebek Hotel’e özgü lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Çin yemeği ve Uzakdoğu kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcisi olan Dragon Restaurant ise, orijinal tasarımı ve ilham verici menüsüyle misafirlerini Bebek Hotel’de ağırlamayı bekliyor.

Kent hafızasında yer edinmiş Bebek Hotel’in eşsiz boğaz manzarasına sahip yaşam alanlarında, ilk günden bugüne kadar yerinden hiç ayrılmamış eşyaların ünlü mimar Mahmut Anlar'ın sağduyulu tasarım müdahaleleri ile ahengi, benzersiz bir deneyim vadediyor.

 

AŞAĞI KAYDIRIN