BEBEK
İSTANBUL

Rezervasyon talepleriniz için reservation@thestay.com.tr veya 02129707836 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON

Bebek Hakkında

1950'lerden bu yana; birçok insana ilham vermiş, unutulmayan anılara ev sahipliği yapmış, sayısız fotoğraf karesine konu olmuş Bebek Hoteli'nin kendine has dokusuna The Stay dokunuşu.
Tarihsel ve görsel açıdan büyüleyici Bebek’in en güzel yerine konumlanmış Bebek Hotel'in eşsiz panaromik boğaz manzarasına sahip geniş odalarında ilk günden bugüne kadar yerinden hiç ayrılmamış eşyaların ünlü mimar Mahmut Anlar'ın sağduyulu tasarım müdahaleleri ile ahengi, benzersiz bir deneyim vadediyor.

Kent hafızasında yer etmiş Bebek Hotel; manzarası, enerjisi, ve atmosferi ile geniş ve konforlu odalarında yaşanılan tüm anıları eşsiz kılıyor. Boğaz’ın kıyısında, şehrin en popüler ve en heyecan verici kafeleri, restoranları ve kulüplerinin arasında yer alan Bebek Hotel by The Stay, konaklamanızı her anlamda kusursuz bir deneyime dönüştürüyor.

Bebek Hotel by The Stay; tarihi, mimarisi ve Boğaz’a sıfır konumuyla uzun yıllardır olduğu gibi misafirlerine ilham vermeye devam ediyor.

Tüm ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından özenle karşılanırken, siz Boğaz’ın kalbinde konforlu bir konaklamanın tadını çıkarın.

AŞAĞI KAYDIRIN