OTELLER
REZERVE
ET
OTELLER
REZERVE
ET

STAY'İNİ SEÇ

OTELLER
REZERVE
ET
REZERVE
ET

Bebek Hakkında

1950'lerden bu yana birçok insana ilham vermiş; unutulmayan anılara ev sahipliği yapmış, sayısız fotoğraf karesine konu olmuş Bebek Hotel’in kendine has dokusuna The Stay dokunuşu.

Tarihsel ve görsel açıdan büyüleyici Bebek’in en güzel yerine konumlanmış Bebek Hotel, misafirlerini büyüleyici boğaz manzarasına sahip konforlu odaları, bir adet Michelin yıldızlı restoranı olmak üzere 3 adet restoranı ve roof barı ile karşılıyor.

Roof bar, İstanbul Boğazı’nın masalsı manzaraları ve özenle hazırlanmış imza kokteyller eşliğinde canlı ve keyifli bir atmosfer sunuyor. Giriş katta bulunan lounge restoran, Marmara Denizi’ni ayaklarınızın altına seren terası ve Bebek Hotel’e özgü lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Çin yemeği ve Uzakdoğu kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcisi olan Dragon Restaurant ise, orijinal tasarımı ve ilham verici menüsüyle misafirlerini Bebek Hotel’de ağırlamayı bekliyor. Otelimizin üçüncü katında yer alan, Michelin Yıldızlı restoranımız Sankai by Nagaya, 3 Michelin yıldızlı restorana sahip Şef Yoshizumi Nagaya ortaklığıyla açılmış 24 oturumlu bir omakase restoranı. Dünyaca ünlü mimar Mahmut Anlar'ın ortağı olduğu Geo-ID tarafından tasarlanan Sankai, misafirlerini sofistike bir Japon evi atmosferiyle karşılıyor.

Kent hafızasında yer edinmiş Bebek Hotel’in eşsiz boğaz manzarasına sahip yaşam alanlarında, ilk günden bugüne kadar yerinden hiç ayrılmamış eşyaların ünlü mimar Mahmut Anlar'ın sağduyulu tasarım müdahaleleri ile ahengi, benzersiz bir deneyim vadediyor.

 

E-BÜLTEN