BEBEK
İSTANBUL

Bebek Hotel by The Stay Collection olarak 23 Mayıs 2019 tarihine kadar yenilenme sürecinde olacağız. İleri tarihlerdeki rezervasyon talepleriniz için reservation@thestay.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

23 Mayıs’a kadarki konaklamalarınız için, Ortaköy’de deniz kıyısında yer alan otelimiz The Stay Bosphorus’ta sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

REZERVASYON

Plage Isolée Beach Club

Alaçatı'da bulunan The Stay Warehouse’un plajı odanızdan sadece bir kaç dakika uzaklıktaki Plage Isolée Beach Club'da sizi bekliyor. Sizler otel misafirlerine özel iskelemizde rahatlarken, havlu servisi ve özel personel gibi ayrıcalıklı otel konforları sunan bu huzurlu ve korunaklı Ege koyunun tadını çıkarabilirsiniz.

İyi bir kitap ile şezlonglara kurulun ve tüm gün boyunca chill out müzikler, serin turkuvaz sular ve kumsal ile yenilenin. Rahatlığınız için tüm detayların düşünüldüğü mekana cüzdanınızı bile getirmenize gerek yok; istediğiniz zaman ücretsiz shuttle servisi ile rahatça plaja ulaşabilir ve tek bir imza ile harcamalarınızı odanıza yazdırabilirsiniz.

AŞAĞI KAYDIRIN