OTELLER
BOOK NOW
BOOK NOW
OTELLER
OTELLER

DİL SEÇİNİZ

TÜRKÇE
BOOK NOW
FIRSATLAR

Websitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda 10% indirim fırsatı. 

Muhteşem manzaraya sahip, benzersiz ve yenilikçi etkinlik - toplantıodalarımızdan birini doğrudan web sitemiz üzerinden rezerve edin, %10 indirim fırsatını yakalayın. 

The Stay Bosphorus'da Grand Penthouse Bosphorus suite'imize rezervasyon yapın, ücretsiz havalimanı transferinden yararlanın!

x

TIME
TO STAY.
Pek Yakında.
 • ON THE BEACH
  ALAÇATI
 • CHICKEN FARM
  ALAÇATI
 • COLONIAL
  HAVANA
 • KITE LOUNGE
  AKYAKA
 • SHIPYARD
  İSTANBUL
Time to Stay.
#timetostay
BİZ KİMİZ

The Stay olarak misafirlerimize ilham veren, samimi ve tasarım odaklı mekanlarda unutulmaz ve heyecan verici deneyimler sunuyoruz. 

#timetostay
THE STAY OTELLERİ
Stay'inizi seçiniz.
 • Stay'de Neler Var?
  Dirimart Presents IX The Stay Warehouse

  Dirimart, 24 Haziran - 21 Ağustos tarihleri arasında, 12 sanatçının yapıtlarını kapsayan sergisiyle The Stay Warehouse'da. 

 • Stay'de Neler Var?
  Dragon Lezzetleri Bebek Otel'de

  Dragon Restaurant  bu Pazar 14:00 - 00 saatleri arasında 14:30 - 18:00 saatleri arası canlı müzik performansı eşliğinde  ve Pazartesi saat 17:00 -...

 • Stay'de Neler Var?
  The Stay Warehouse'da Argentine Grill

  Her cumartesi saat 19:00'dan itibaren içinde Ege’ye özgü tatları barındıran birbirinden lezzetli zeytinyağlıların, mezelerin ve salataların eşlik...

Toplantı & Organizasyon
#timetomeet #timetocelebrate
Performans, kutlama, düğün, toplantı organizasyonlarınız için özel bir etkinlik alanı mı arıyorsunuz?
The Stay Hotels, muhteşem boğaz manzarasına sahip The Stay Bosphorus otelindeki toplantı odaları ve The Stay Warehouse’daki performans, düğün ve kalabalık...

The Stay Mobile App

Bebek ve Alaçatı otellerimiz için uygulamamızı indirin, konaklamanızı daha keyifli bir hale getirin.

Tekstil Koleksiyonumuzu Keşfedin

Misafirlerine heyecan verici deneyimler yaşatan The Stay Hotels’in sürdürülebilir, zamansız ve rahat tavrı ile moda dünyasında yerini alan The Stay Line tekstil koleksiyonu; The Stay ruhunu zamansız ve şık parçaları ile misafirlerine yaşatıyor. The Stay Line keşfetmek için websitemizi ziyaret edin.

Merkezi Yerler

Şehrin en merkezi ve göz alıcı bölgesinde yer alan özgün ve sıradışı bir yapılarda The Stay deneyimi ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazırlanın.

THE STAY

The Stay otelleri olarak misafirlerimize ilham veren, samimi ve tasarım odaklı mekanlarda unutulmaz ve heyecan verici deneyimler sunuyoruz.

Türkiye’deki Lüks Tasarım Oteller

Sıradışı konumlarda, müşteri-odaklı servis anlayışımızı ödüllü mimarların modern tasarımları ile harmanlayarak, eşi benzeri olmayan bir konaklama deneyimi sağlıyoruz.

The Stay Otelleri

Alaçatı’nın merkezinde huzurlu bir vaha sunan ve küratörlüğünü gerçekleştirdiğimiz bir kültürel programa ev sahipliği yapan The Stay Warehouse’dan, İstanbul’un eğlence merkezlerinde büyüleyici bir tarihi dokuya sahip olan boğaz manzaralı butik otellerimiz The Stay Nişantaşı, The Stay Bosphorus Ortaköy ve The Stay Galata otellerimize, The Stay, eşsiz bölgelerde yapacağınız keşifler için farklı kapılar aralıyor…

The Stay Deneyimi

The Stay otelleri için, hiç bir talep çok büyük, hiç bir ayrıntı ise çok küçük değildir. Her seferinde tekrar dönmek isteyeceğiniz olağanüstü deneyimler yaşamak için, bizimle kalın.

DEVAMINI OKU+
KAPAT -